دوشنبه ، 29 بهمن 1397
خرم آباد - قلعه فلک الافلاک
خرم آباد - قلعه فلک الافلاک
بروجرد - مسجد جامع و مسجد امام
بروجرد - مسجد جامع و مسجد امام
دورود - لاله های واژگون - دریاچه گهر
دورود - لاله های واژگون - دریاچه گهر
الیگودرز - آبشار آب سفید
الیگودرز - آبشار آب سفید
کوهدشت - نقوش  میرملاس
کوهدشت - نقوش میرملاس
ازنا - امامزاده قاسم
ازنا - امامزاده قاسم
دلفان - امامزاده ابراهیم (بابای بزرگ)
دلفان - امامزاده ابراهیم (بابای بزرگ)
الشتر - سراب کهمان
الشتر - سراب کهمان
پلدختر - پل تاریخی دختر
پلدختر - پل تاریخی دختر
دوره - پل کشکان
دوره - پل کشکان
 
توقف
          نرم افزار جاذبه های گردشگری استان لرستان 
 
پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

 پایگاه اطلاع رسانی دولت

خبرگزاری میراث آریا

رصد خانه کاسین لرستان

کمينه   
نظر سنجی
مطالب و محتوی و طراحی سایت به چه صورتی می باشد؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج
کمينه   
جستجو

آمار سایت
کمينه   
 
اخبار
تاریخ: 1397/10/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 31 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری پنجمین جلسه ستاد خدمات سفر لرستان به ریاست استاندار

برگزاری پنجمین جلسه ستاد خدمات سفر لرستان به ریاست استاندار
پنجمین جلسه ستاد خدمات سفر استان لرستان صبح امروز یکشنبه 16 دی ماه به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان، استاندار در این نشست اداره کل میراث فرهنگی و دیگر دستگاههای اجرایی استان را موظف کرد تا قبل از پایان سال جاری نسبت به ایجاد زیرساخت های گردشگری در مناطق نمونه گردشگری اقدام کنند .

دکتر خادمی همچنین به فرمانداران شهرستان ها دستور داد، نسبت به برگزاری جلسات ستاد خدمات سفر شهرستانها اقدام و مصوبات آن را در استان مطرح کنند تا هم روند کارهای صورت گرفته در شهرستان ها اطلاع رسانی شود و هم در راستای رفع مشکلات آنها در سطح مدیران کل تصمیم گیری شود .

استاندار لرستان با بیان اینکه خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد حضور چشمگیر گردشگران در داخل استان هستیم افزود : برای جذب گردشگر و اینکه لرستان را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل کنیم نیازمند تلاش بیشتری هستم و کارهای زیادی باید انجام شود .

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان هم گفت : لرستان استانی چهارفصل با قابلیت ها و ظرفیت های طبیعی و تاریخی فراوان است که باید برای معرفی آن به مردم در راستای جذب گردشگر از همه پتانسیل ها استفاده کرد .

مهندس سید امین قاسمی از طراحی یک نرم افزار تلفن همراه برای معرفی استان اشاره کرد و اظهار داشت : در این خصوص پیگیری با پارک علم و فناوری صورت گرفته که در صورت فراهم شدن شرایط و راه اندازی این نرم افزار، هر گردشگری که وارد لرستان شود آدرس نرم افزار برای آن ارسال و با نصب بر روی تلفن همراه می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص جاذبه های گردشگری و همچنین اماکن پذیرایی و اقامتی استان دریافت کند.

دبیر ستاد خدمات سفر استان در ادامه به برگزاری 11 ویژه برنامه شب یلدا در همه شهرستانهای استان اشاره کرد و افزود : در راستای نشاط اجتماعی در جامعه روز دوازدهم بهمن ماه، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره)به میهن، جشنواره بادبادک ها را در محوطه باغ گلستان قلعه فلک خرم آباد برگزار خواهیم کرد و در ایام دهه فجر نیز جشنواره آدم برفی در یکی از نقاط برفگیر را در میان استقبال مردم و برگزاری جشنواره نقوش بومی را در خانه آخوند ابو خرم آباد در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان قرار دادیم .

همچنین در این جلسه در خصوص روستای گردشگری نمونه سنگ تراشان خرم آباد، احداث و مرمت سرویس های بهداشتی ، پارکینگ ، روشنایی و دیگر تاسیسات گردشگری در مناطق پر تردد مسافران و گردشگران از جمله آبشارهای بیشه، نوژیان و وارک در خرم آباد ، آبشارهای چکان و آب سفید در الیگودرز و همچنین احداث پل معلق جدید دره خزینه شهرستان پلدختر تصمیم گیری شد .
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری پنجمین جلسه ستاد خدمات سفر لرستان به ریاست استاندار
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت