اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان لرستان

تاریخ: 11 مهر 1398

دومین دوره آموزشی مباحث حوزه گردشگری در ازنا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان سید امین قاسمی از برگزاری دوره آموزشی مباحث گردشگری برای فعالان این حوزه در شهرستان ازنا خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان گفت: به مناسبت هفته گردشگری و در راستای اجرای برنامه های آموزشی، این اداره کل اقدام به برگزاری کارگاه های آموزش مباحث گردشگری با حضور فعالان، سرمایه گذاران و جوامع محلی در شهرستان ازنا کرده است.

سید امین قاسمی در ادامه اظهار داشت: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در مناطق کمتر توسعه یافته اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف توانمند سازی فعالان گردشگری، سرمایه گذاران و بخش خصوصی نموده و این دوره نیز با حضور جوامع محلی در روستاهای هدف گردشگری دربند و دره تخت دایر گردید.

مهندس قاسمی همچنین بیان داشت: دوره آموزشی مباحث گردشگری از سری دوره‌های آموزشی رایگان است که دوره اول آن ماه مبارک رمضان برگزار شد و این اداره کل برای دومین بار طی سال جاری با محوریت اشتغالزایی در صنعت گردشگری و با موضوعات مختلف برگزار کرده است که در نهایت برای شرکت کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

نیما فرزین مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ازنا  هم در پایان گفت : این دوره آموزشی با حضور قریب به ۳۰ نفر از فعالان گردشگری شهرستان ازنا و توسط اساتید برجسته حوزه گردشگری برگزار گردید .

روتیتر