اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان لرستان

تاریخ: 13 مهر 1398

جلسه ستاد خدمات سفر الیگودرز ویژه اربعین حسینی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان الیگودرز ویژه اربعین امسال در محل سالن همایش های فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان الیگودرز گفت: با توجه در پیش بودن اربعین حسینی و اعزام زائران ایرانی و خارجی به عتبات عالیات از کریدور لرستان به سمت کشور عراق، جلسه ستاد خدمات سفر ویژه اربعین حسینی الیگودرز به ریاست فرماندار این شهرستان با حضور اعضای ستاد و نمایندگان موکب ها و با محوریت خدمات رسانی مطلوب به زائرین برگزار گردید.

کشکولی افزود : در این جلسه ضمن تشکیل کمیته های خدمات رسانی و معرفی اعضای آنها، وظایف مربوط به هر کدام از کمیته ها مشخص گردید.

رییس ستاد خدمات سفر شهرستان الیگودرز اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد ادارات صنعت، معدن و تجارت، اماکن و شبکه بهداشت به همراه اداره میراث فرهنگی شهرستان عملیات گشت مشترک جهت بازدید از اقامتگاه ها و واحد های گردشگری را بصورت مستمر تا پایان مدت زمان سفر انجام دهند .

همچنین اداره میراث فرهنگی شهرستان الیگودرز نسبت به توزیع نقشه، بروشور و پوسترهای معرفی جاذبه های گردشگری استان به موکب ها و زائرین اقدام و با واحدهای غیر مجاز و متخلف برخورد کند .

شهروسوند سرپرست اداره میراث فرهنگی الیگودرز و دبیر ستاد خدمات سفر این شهرستان هم افزود: میراث فرهنگی الیگودرز با بهره‌گیری از ظرفیت های موجود ضمن همکاری با سایر اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان تمامی توان خود را در جهت خدمات رسانی به زائران و مسافران اربعین حسینی در این ایام به کار خواهد بست.

روتیتر