اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان لرستان

تاریخ: 09 آذر 1398

اجرای گشت مشترک بازدید از تأسیسات گردشگری استان لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان سید امین قاسمی از اجرای گشت مشترک به منظور بازدید از تأسیسات گردشگری، واحد های پذیرایی و اقامتی در سطح استان خبر داد .

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد خدمات سفر لرستان، عملیات گشت مشترک اعضای این ستاد با هدف بررسی وضعیت مراکز اقامتی تفریحی بین راهی در محور های مواصلاتی سطح استان با حضور کارشناسان این اداره کل و دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت معدن و تجارت، اداره کل نظارت بر اماکن عمومی و جمعیت هلال احمر استان انجام پذیرفت .

سید امین قاسمی عنوان داشت: در این بازدید ها وضعیت بهداشت و امکانات سالن های غذا خوری، مساجد، نمازخانه ها، پمپ بنزین ها،  سرویس های بهداشتی و سایر اماکن اقامتی و پذیرایی بین راهی در محورهای منتهی به استان با هدف بهبود خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران مورد بررسی قرار گرفت .

قاسمی ضمن اشاره به پلمپ برخی از این مراکز متخلف و اخطار کتبی به صاحبان آنان افزود: این بازدید ها تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و واحد هایی که به هر نحو پلمپ شوند یا اخطار کتبی دریافت کنند باید در سریعترین زمان به رفع ایرادات خود بپردازند .

روتیتر