پنجشنبه 28 شهریور 1398

افتتاح مجتمع گردشگری شاپورخواست خرم آباد

افتتاح مجتمع گردشگری  شاپورخواست خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان به مناسبت هفته دولت در مراسمی با حضور دکتر خادمی استاندار ، دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان هتل سه ستاره شاپورخواست خرم آباد افتتاح شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان گفت :  مجموعه گردشگری شاپورخواست خرم آباد در موقعیت مناسب جغرافیایی و درکیلومتر 10 جاده خرم آباد به الشتر نزدیک به پارک جنگلی مخملکوه واقع شده و دارای استاندارد های مناسب به منظور استقبال از مسافران و گردشگران می باشد.

مهندس قاسمی در ادامه افزود : این مجموعه فرهنگی گردشگری یکی از پروژه هایی است که به علت پاره ای از مشکلات مدتی را راکد مانده بود و پس از پیگیری های انجام گرفته و همچنین طی مراحل قانونی به سرمایه گذار جدید واگذار و هم اکنون فاز نخست آن به بهره برداری رسیده است .

مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی لرستان بیان داشت: طرح های گردشگری دیگری مانند هتل شاپورخواست در استان وجود دارند که با بهره برداری از آنان می توان بخشی از نیازهای مسافران و گردشگران را رفع کرد و این موضوع مستلزم همکاری و کمک مسئولین و حضور پررنگ تر بخش خصوصی می باشد .

امتیاز به خبر :