یکشنبه 28 مهر 1398

جلسه ستاد خدمات سفر الیگودرز ویژه اربعین حسینی برگزار شد

جلسه ستاد خدمات سفر الیگودرز ویژه اربعین حسینی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان الیگودرز ویژه اربعین امسال در محل سالن همایش های فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان الیگودرز گفت: با توجه در پیش بودن اربعین حسینی و اعزام زائران ایرانی و خارجی به عتبات عالیات از کریدور لرستان به سمت کشور عراق، جلسه ستاد خدمات سفر ویژه اربعین حسینی الیگودرز به ریاست فرماندار این شهرستان با حضور اعضای ستاد و نمایندگان موکب ها و با محوریت خدمات رسانی مطلوب به زائرین برگزار گردید.

کشکولی افزود : در این جلسه ضمن تشکیل کمیته های خدمات رسانی و معرفی اعضای آنها، وظایف مربوط به هر کدام از کمیته ها مشخص گردید.

رییس ستاد خدمات سفر شهرستان الیگودرز اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد ادارات صنعت، معدن و تجارت، اماکن و شبکه بهداشت به همراه اداره میراث فرهنگی شهرستان عملیات گشت مشترک جهت بازدید از اقامتگاه ها و واحد های گردشگری را بصورت مستمر تا پایان مدت زمان سفر انجام دهند .

همچنین اداره میراث فرهنگی شهرستان الیگودرز نسبت به توزیع نقشه، بروشور و پوسترهای معرفی جاذبه های گردشگری استان به موکب ها و زائرین اقدام و با واحدهای غیر مجاز و متخلف برخورد کند .

شهروسوند سرپرست اداره میراث فرهنگی الیگودرز و دبیر ستاد خدمات سفر این شهرستان هم افزود: میراث فرهنگی الیگودرز با بهره‌گیری از ظرفیت های موجود ضمن همکاری با سایر اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان تمامی توان خود را در جهت خدمات رسانی به زائران و مسافران اربعین حسینی در این ایام به کار خواهد بست.

امتیاز به خبر :